منوی سایت

گروه صنعتی تفلون سازان با بهره‌گیری از مهندسان و متخصصان زبده و با تکیه بر بیش از یک دهه تحقیق و پژوهش موفق به طراحی و ساخت انواع قطعات پلیمری مورد نیاز صنایع پتروشیمی، نفت و گاز شده است.
 

 

 
 

گروه صنعتی تفلون سازان با تکیه بر سالها تجربه و بهره گیری از متخصصان توانایی ساخت انواع قطعات پلیمری مورد نیاز صنایع پتروشیمی، نفت و گاز را دارا میباشد، انواع قطعات در ابعاد مختلف و با متریالهای متنوع پلیمری؛ متریالهایی نظیر: پلی اتیلن (PE)، پلی آمید(PA)، تفلون (PTFE)، تفلون کربن(PTFE.Carbon)، تفلون برنز(PTFE.Bronze)، پی وی سی (PVC)، ای بی اس(ABS)، پلی یورتان (PU)، زلامید(PA Oil) و دیگر متریالهای پلیمری.
سالها تجربه در زمینه پلیمرهای صنعتی و آببندها ما را قادر ساخته است که از بین متریالهای گوناگون با توجه به نیاز مصرف کننده پر بازده ترین متریال را معرفی و با بالاترین دقت و کیفیت ممکن تولید مینماید.

گروه صنعتی تفلون سازان مفتخر است که بالاترین کیفیت را در کمترین زمان ممکن و با بهترین متریالهای پلیمری از برترین برندهای اروپایی ارائه مینماید. 

 

گروه صنعتی تفلون سازان با بهره‌گیری از مهندسان و متخصصان زبده و با تکیه بر بیش از یک دهه تحقیق و پژوهش موفق به تولید انواع قطعات پلیمری مورد نیاز صنایع پتروشیمی و نفت و گاز شده است.

 

ما مفتخریم که در گروه صنعتی تفلون سازان از اولین مراحل طراحی تا آخرین مراحل تست میدانی همراه مشتریان خود بوده و در تمامی مراحل از وجود متخصصان خود برای بالاترین بازدهی ممکن بهره میگیریم

دقیقترین اندازگیری و طراحی انواع قطعات پلیمری مورد نیاز صنایع پتروشیمی، نفت و گاز با بروزترین نرم افزارهای مهندسی و کنترل کیفیت مداوم در تمام مراحل ساخت و استفاده از دقیقترین ماشین آلات در ساخت قطعات و بهرگیری از مرغوبترین متریالها رمز موفقیت گروه صنعتی تفلون سازان در اجرای موفق پروژه های ملی بوده است.

ساخت انواع قطعات پلیمری مورد نیاز صنایع پتروشیمی، نفت و گاز در ابعاد مختلف و با متریالهای متنوع پلیمری این گروه صنعتی را مبدل به یکی از بزرگترین تولیدکنندگان این محصول کرده

دریافت نشان ISO 9001 در مدیریت کیفت و استفاده از پیشرفته ترین متدهای ارتباط با مشتریان نظیر CRM و... نشان دهنده گوشه کوچکی از تلاش گروه صنعتی تفلون سازان در جلب رضایت مشتریان و کارفرمایان خود میباشد.

بدون شک موفقیت تصادفی نیست، سالها تلاش و پشتکار متخصصان و مهندسان این شرکت و عملکرد موفق این شرکت در پروژه های اجرا شده نشان از انتخاب درست مسیر و حرکت منطقی و منظم در راستای موفقیت است.