منوی سایت

گروه صنعتی تفلون سازان با تکیه بر تجربه چندین ساله خود قادر به طراحی و ساخت انواع سیل ها و گاید رینگها در ابعاد متنوع و با برترین متریالها می‌باشد.

سیل‌ها یکی دیگر از لوازم جک‌های هیدرولیک میباشند که غالباً در زیر یا روی آن اورینگ هایی از جنس Viton یا NBR قرار میگیرند و اغلب در مواردی استفاده میشوند که حرارت روغن بالا باشد.


این سیل ها در ابعاد استاندارد بصورت رول آماده بوده و در سایر ابعاد از متریال های مناسب نظیر پلی آمید(PA)، تفلون (PTFE)، تفلون کربن(PTFE.Carbon)، تفلون برنز(PTFE.Bronze) و سایر متریالهای مورد مناسب تولید میگردد.
 

ساخت قطعات پلیمری با بالاترین کیفیت و استفاده از بهترین و مرغوبترین متریالها، رمز موفقیت گروه صنعتی تفلون سازان در اجرای موفق پروژه های بزرگ ملی میباشد. تمامی متریال ها و مواد اولیه مورد استفاده در این شرکت از معتبرترین برندهای اروپایی نظیر: روشلین، کوراتراندو... تامین میگردد.

 

گروه صنعتی تفلون سازان از ابتدای طراحی تا اجرای میدانی با مشتریان خود همکاری نموده و در تمامی مراحل بیش از یک دهه تجربه و تلاش متخصصان خود را در اختیار مشتریان محترم قرار میدهد.


ساخت تمامی قطعات تولید شده در گروه صنعتی تفلون سازان از برترین متریالهای اروپایی تامین میگردد و این امر موجبات رضایت خاطر و اطمینان مشتریان عزیز را به همراه داشته است.

 

طراحی و ساخت چندین باره قطعات ذکر شده و کسب موفقیت های متوالی گروه صنعتی تفلون سازان را به عنوان سازنده ای قابل اطمینان برای پروژه های با کیفیت و حساس معرفی نموده و با ارائه تضمین کیفیت و خدمات جانبی خود عرصه را برای خودکفایی در زمینه قطعات پلیمری هموار کرده است.

 

دریافت نشان ISO 9001 در مدیریت کیفت و استفاده از پیشرفته ترین متدهای ارتباط با مشتریان نظیر CRM و... نشان دهنده گوشه کوچکی از تلاش گروه صنعتی تفلون سازان در جلب رضایت مشتریان و کارفرمایان خود میباشد.
 

بدون شک موفقیت تصادفی نیست، سالها تلاش و پشتکار متخصصان و مهندسان این شرکت و عملکرد موفق این شرکت در پروژه های اجرا شده نشان از انتخاب درست مسیر و حرکت منطقی و منظم در راستای موفقیت است.