منوی سایت

      

در گروه صنعتی تفلون سازان ما مفتخریم که توانایی طراحی و ساخت انواع رینگ‌های آب‌بندی با ابعاد متنوع و از متریال‌های مختلف پلیمری را دارا میباشیم.

گروه صنعتی تفلون سازان با تکیه بر سالها تجربه و بهره گیری از متخصصان توانایی ساخت انواع رینگ های آببندی را دارا میباشد، انواع رینگها در ابعاد مختلف و با متریالهای متنوع پلیمری؛ متریالهایی نظیر: پلی اتیلن (PE)، پلی آمید(PA)، تفلون (PTFE)، تفلون کربن(PTFE.Carbon)، تفلون برنز(PTFE.Bronze)، پی وی سی (PVC)، ای بی اس(ABS)، پلی یورتان (PU)، زلامید(PA Oil)، فیبر نخ دار، فیبر استخوانی، پلی استال (POM) و دیگر متریالهای پلیمری.
 

سالها تجربه در زمینه پلیمرهای صنعتی و آببندها ما را قادر ساخته است که از بین متریالهای گوناگون با توجه به نیاز مصرف کننده پر بازده ترین متریال را معرفی و با بالاترین دقت و کیفیت ممکن تولید مینماید.
 

گروه صنعتی تفلون سازان مفتخر است که بالاترین کیفیت را در کمترین زمان ممکن و با بهترین متریالهای پلیمری از برترین برندهای اروپایی ارائه مینماید. 

 

رینگ ها و واشرهای آب بندی از پرکاربردترین قطعات آب بندی به شمار میرود، از شیرآلات خانگی تا بزرگترین شیرولوهای مورد استفاده از صنایع مختلف همه و همه باید با توجه به شرایط محیطی خود اببند شوند. گروه صنعتی تفلون سازان مفتخر است که توانایی ساخت اینگونه رینگهای آببندی  از کوچکترین تا بزرگترین ابعاد را با بالاترین دقت و از مرغوبترین متریالها دارا میباشد.

 

گروه صنعتی تفلون سازان از ابتدای طراحی تا اجرای میدانی با مشتریان خود همکاری نموده و  در تمامی مراحل بیش از یک دهه تجربه و تلاش متخصصان خود را در اختیار مشتریان محترم قرار میدهد.
 

ساخت تمامی قطعات تولید شده در گروه صنعتی تفلون سازان از برترین متریالهای اروپایی تامین میگردد و این امر موجبات رضایت خاطر و اطمینان مشتریان عزیز را به همراه داشته است.
 

طراحی و ساخت چندین باره قطعات ذکر شده و کسب موفقیت های متوالی گروه صنعتی تفلون سازان را به عنوان سازنده ای قابل اطمینان برای پروژه های با کیفیت و حساس معرفی نموده و با ارائه تضمین کیفیت و خدمات جانبی خود عرصه را برای خودکفایی در زمینه قطعات پلیمری هموار کرده است.
 

دریافت نشان ISO 9001 در مدیریت کیفت و استفاده از پیشرفته ترین متدهای ارتباط با مشتریان نظیر CRM و... نشان دهنده گوشه کوچکی از تلاش گروه صنعتی تفلون سازان در جلب رضایت مشتریان و کارفرمایان خود میباشد.
 

بدون شک موفقیت تصادفی نیست، سالها تلاش و پشتکار متخصصان و مهندسان این شرکت و عملکرد موفق این شرکت در پروژه های اجرا شده نشان از انتخاب درست مسیر و حرکت منطقی و منظم در راستای موفقیت است.