منوی سایت

در گروه صنعتی تفلون سازان ما مفتخریم که توانایی طراحی و ساخت انواع اتصالات مخازن پلی اتیلن و ضد اسید از متریال‌های مختلف پلیمری را دارا میباشیم.

 
پلی اتیلن از خانواده ترموپلاست‌ها(گرمانرم‌ها) است که عموما در دو نوع سبک LDPE و سنگین HDPE موجود میباشد و به دلیل قیمت بسیار پایین، پرمصرف ترین نوع پلیمر محسوب میگردد.

بطور کلی این خانواده از پلیمرها از بهترین و پرکاربردترین نوع پلیمرهای بلوری هستند که در بیشتر فرآیندها جوابگو بوده و به صورت های مختلف قابل تولید میباشد.

همچنین این نوع از پلیمر از نظر سلامت بهداشتی بوده و قابل استفاده بوده و کاربردهای گسترده در صنایع غذایی، شیمیایی و پزشکی دارند.

گروه صنعتی تفلون سازان سالهاست که به عنوان تولید کننده انواع اتصالات مخازن پلی اتیلن و ضد اسید فعالیت کرده و توانسته است قطعاتی با بالاترین کیفیت را برای مشتریان خود تولید نماید.

 

 

ساخت قطعات پلیمری با بالاترین کیفیت و استفاده از بهترین و مرغوبترین متریالها، رمز موفقیت گروه صنعتی تفلون سازان در ساخت این گونه قطعات میباشد.

 

ما مفتخریم که در گروه صنعتی تفلون سازان از اولین مراحل طراحی تا آخرین مراحل تست میدانی همراه مشتریان خود بوده و در تمامی مراحل از وجود متخصصان خود برای بالاترین بازدهی ممکن بهره میگیریم
 

دقیقترین اندازگیری و طراحی قطعات اتصالات مخازن پلی اتیلن و ضد اسید با بروزترین نرم افزارهای مهندسی و کنترل کیفیت مداوم در تمام مراحل ساخت و استفاده از دقیقترین ماشین آلات در ساخت قطعات و بهرگیری از مرغوبترین متریالها رمز موفقیت گروه صنعتی تفلون سازان در اجرای موفق پروژه های ملی بوده است.
 

طراحی و ساخت چندین باره قطعات ذکر شده و کسب موفقیت های متوالی گروه صنعتی تفلون سازان را به عنوان سازنده ای قابل اطمینان برای پروژه های با کیفیت و حساس معرفی نموده و با ارائه تضمین کیفیت و خدمات جانبی خود عرصه را برای خودکفایی در زمینه قطعات پلیمری هموار کرده است.
 

دریافت نشان ISO 9001 در مدیریت کیفت و استفاده از پیشرفته ترین متدهای ارتباط با مشتریان نظیر CRM و... نشان دهنده گوشه کوچکی از تلاش گروه صنعتی تفلون سازان در جلب رضایت مشتریان و کارفرمایان خود میباشد.

بدون شک موفقیت تصادفی نیست، سالها تلاش و پشتکار متخصصان و مهندسان این شرکت و عملکرد موفق این شرکت در پروژه های اجرا شده نشان از انتخاب درست مسیر و حرکت منطقی و منظم در راستای موفقیت است.