منوی سایت

       

گروه صنعتی تفلون سازان با تکیه برتحقیق و پژوهش و با بکارگیری مهندسان و متخصصان زبده خود توانایی ساخت انواع قطعات پلیمری مورد مصرف صنایع و دستگاه‌های مختلف با متریال‌ها و ابعاد متنوع را دارد.

 
 
 

گروه صنعتی تفلون سازان توانایی ساخت قطعات مختلف از متریالهای پلیمری نظیر: پلی اتیلن (PE)، پلی آمید(PA)، تفلون (PTFE)، تفلون کربن(PTFE.Carbon)، تفلون برنز(PTFE.Bronze)، پی وی سی (PVC)، ای بی اس(ABS)، پلی یورتان (PU)، زلامید(PA Oil)، فیبر نخ دار، فیبر استخوانی، پلی استال (POM) و دیگر متریالهای پلیمری را دارا میباشد.
 

سالها تجربه و بهره گیری از تخصص مهندسان گروه صنعتی تفلون سازان را قادر به طراحی و ساخت انواع قطعات مورد نیاز صنایع و دستگاه های مختلف در حوزه پلیمری کرده است.
 

این توانایی سالهاست که گروه صنعتی تفلون سازان را به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان قطعات پلیمری در کشور مطرح کرده است.

گروه صنعتی تفلون  سازان مفتخر است که با لطف خداوند متعال و همت و تلاش پرسنل خود سهم کوچکی را در خودکفایی پلیمری کشور عزیزمان ایران ایفان نموده است.
 

 

ساخت قطعات پلیمری با بالاترین کیفیت و استفاده از بهترین و مرغوبترین متریالها، رمز موفقیت گروه صنعتی تفلون سازان در اجرای موفق پروژه های بزرگ ملی میباشد. تمامی متریال ها و مواد اولیه مورد استفاده در این شرکت از معتبرترین برندهای اروپایی نظیر: QUDRANT ROCHLING، GEHER و... تامین میگردد.

 
ساخت قطعات پلیمری نظیر: انواع رینگ ها، اورینگ ها، انواع گسکت ها، ساخت شیرهای والو و بال ولوها، ساخت انواع قطعات پلیمری کوره‌های رنگرزی (آسفیتینگ‌ها)، انواع قطعات پلیمری  صنایع دریایی، هوایی و ریلی، ساخت قطعات پلیمری در حوزه پزشکی، بهداشتی و غذایی، ساخت انواع لوازم و قطعات دستگاه‌های صنعتی آشپزخانه، ساخت انواع اتصالات مخازن پلی اتیلن و ضد اسید، ساخت انواع قطعات آب‌بندی کمپرسورهای گاز، ساخت قطعات پلیمری صنایع پتروشیمی و نفت، ساخت درپوش‌های پلیمری انواع فیلترها، طراحی و ساخت قطعات پلیمری صنایع گاز و دیگر قطعات پلیمری در سایر حوزه های صنعتی نشان از عملکرد تخصصی ما در حوزه پلیمرهای صنعتی و مهندسی میباشد.
 

طراحی و ساخت چندین باره قطعات ذکر شده و کسب موفقیت های متوالی گروه صنعتی تفلون سازان را به عنوان سازنده ای قابل اطمینان برای پروژه های با کیفیت و حساس معرفی نموده و با ارائه تضمین کیفیت و خدمات جانبی خود عرصه را برای خودکفایی در زمینه قطعات پلیمری هموار کرده است.
 

دریافت نشان ISO 9001 در مدیریت کیفت و استفاده از پیشرفته ترین متدهای ارتباط با مشتریان نظیر CRM و... نشان دهنده گوشه کوچکی از تلاش گروه صنعتی تفلون سازان در جلب رضایت مشتریان و کارفرمایان خود میباشد.
 

بدون شک موفقیت تصادفی نیست، سالها تلاش و پشتکار متخصصان و مهندسان این شرکت و عملکرد موفق این شرکت در پروژه های اجرا شده نشان از انتخاب درست مسیر و حرکت منطقی و منظم در راستای موفقیت است.