منوی سایت
 

معرفی مدیریت :
امیر حسین شفیع زاده، تحصیل کرده در رشته ساخت و تولید و مدیریت کسب و کارMBA از جمله مدیران جوان و موفق کشور در صنعت پلیمر بوده که بعد از گذراندن دوره ی تحصیلی و ورود به بازار های صنعتی و کسب تجربه عملی درسال 1384 موفق به تاسیس گروه صنعتی تفلون سازان کردید وی با تکیه بر همت و پشت کار خود و عنایات پروردگار توانست بعد از راه اندازی خط تولید کارگاه خود و گسترش آن تا جایی که بستری برای ایجاد اشتغال برای مهندسین جوان که آینده سازان این آب و خاک هستند , ایشان را در مسیر کارآفرینی قرارده است و با اعتماد به تفکرات نو و ایدهای خلاقانه توانست مجموعه تفلوسازان را یکی از بزرگترین تولیدکنندگان صنعت پلیمر استان اصفهان و حتی ایران سازد. بعداز یه دهه فعالیت و کسب تجربه در ضمینه ساخت قطعات پلیمری برای ورود به بازار های بین الملی و استفاده از تکنولوژی روز دنیا جهت ارتقاع کیفیت محصولات و خدمات مجموعه خود در سال 1395 بنا به فرمایشات محترم مقام معظم رهبری که این سال را اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل نامگذاری فرمودند تصمیم به انجام ثبت شرکت کیا صنعت هیوا با عنوان بین الملی KIASHCO پا به عرصه جدیدی جهت تکمیل اهداف خود گذاشته تا بتواند گامی موثر در مسیر پیشرفت و سربلندی  ایران عزیز در بازار های صنعتی جهانی  بردارند.

 

سخنان مدیرعامل:
با توکل به خداوند متعال و ایستادگی و تلاش توانسته ایم برنامه های حرفه ای در ضمینه ایجاد اشتغال پیاده سازی و اجرایی سازیم. اما در این مسیر سخت و ناهموار همواره همراهانی در کنار اینجانب حضور داشته اند تا تیم صنعتی تفلون سازان همچنان به فعالیتش ادامه دهد. وظیفه خود می دانم به پاس این همراهی از آن عزیزان قدردانی و تشکر کرده و از این که افتخار همکاری با همکارانم در واحد های فنی و مهندسی , مالی و فروش و بازاریابی نسیب اینجانب گردیده است بسیار خورسند و شاکر پروردگار باشم.

در ادامه از تمامی اساتید و بزرگوارانی که بنده را با راهنمایی های سازنده و ارزشمند یاری داده اند کمال تشکر را دارم و همچنین از تمام مشتریان مجموعه تفلون سازان که با وفاداری به این مجموعه صنعتی نقش مهمی در پیشرفت و ماندگاری ما داشته اند قدردانی به عمل آوریم.

 

ارتباط با مدیریت:

09122796524              manager@kiashco.com            021-55275097


 

"برای رسیدن به هدف همواره باید عاشقانه تلاش کرد"