منوی سایت

گروه صنعتی تفلون سازان با بکارگیری مهندسین و متخصصین با تجربه و با بهرگیری از پیشرفته‌ترین تجهیزات توانایی ساخت و تولید انواع گردگیر  طبق نقشه و نمونه را دارد.

گردگیرها قطعات متحرکی هستند که برای جلوگیری از ورود گرد و غبار و تمیز نگهداشتن پیستون و شافت‌ها روی آن قرار میگیرند. عملکرد اصلي گردگيرها، جلوگيري از ورود آلودگي هايي نظير غبار، خاک و رطوبت به سيستم هايي است که با نيروي سيالات کار مي کنند.
 

 

  

ما مفتخریم که در گروه صنعتی تفلون سازان از اولین مراحل طراحی تا آخرین مراحل تست میدانی همراه مشتریان خود بوده و در تمامی مراحل از وجود متخصصان خود برای بالاترین بازدهی ممکن بهره میگیریم

دقیقترین اندازگیری و طراحی انواع پکینگ و گردگیر با بروزترین نرم افزارهای مهندسی و کنترل کیفیت مداوم در تمام مراحل ساخت و استفاده از دقیقترین ماشین آلات در ساخت قطعات و بهرگیری از مرغوبترین متریالها رمز موفقیت گروه صنعتی تفلون سازان در اجرای موفق پروژه های ملی بوده است.

طراحی و ساخت چندین باره قطعات ذکر شده و کسب موفقیت های متوالی گروه صنعتی تفلون سازان را به عنوان سازنده ای قابل اطمینان برای پروژه های با کیفیت و حساس معرفی نموده و با ارائه تضمین کیفیت و خدمات جانبی خود عرصه را برای خودکفایی در زمینه قطعات پلیمری هموار کرده است.

دریافت نشان ISO 9001 در مدیریت کیفت و استفاده از پیشرفته ترین متدهای ارتباط با مشتریان نظیر CRM و... نشان دهنده گوشه کوچکی از تلاش گروه صنعتی تفلون سازان در جلب رضایت مشتریان و کارفرمایان خود میباشد.

بدون شک موفقیت تصادفی نیست، سالها تلاش و پشتکار متخصصان و مهندسان این شرکت و عملکرد موفق این شرکت در پروژه های اجرا شده نشان از انتخاب درست مسیر و حرکت منطقی و منظم در راستای موفقیت است.