منوی سایت

        

گروه صنعتی تفلون سازان با بکارگیری مهندسین و متخصصین با تجربه و با بهرگیری از پیشرفته‌ترین تجهیزات توانایی ساخت و تولید انواع قطعات تفلونی و پلیمری صنعتی طبق نقشه و نمونه را دارد.


 بکارگیری مهندسان و متخصصان زبده و استفاده از بروزترین تجهیزات، گروه صنعتی تفلون سازان را قادر به طراحی و ساخت انواع قطعات پلیمری کرده است، ساخت با کیفیت ترین قطعات پلیمری از نمونه دریافتی و اندازگیری گیری دقیق با پیشرفته ترین ابزار اندازگیری و تهیه نقشه و پرونده ساخت از تمامی قطعات نمونه توسط بخش فنی و مهندسی  سبب اطمینان خاطر بیشتر مشتریان گروه صنعتی تفلون سازان گردیده است.
 

طراحی پیچیده ترین آب بندهای مورد استفاده در دستگاه ها و صنایع مختلف یکی دیگر از توانایی های این گروه صنعتی میباشد، بیش از یک دهه تحقیق و تجربه در زمینه ساخت آب بندهای صنعتی و قابل رقابت بودن قطعات ساخته شده با نمونه های خارجی و اورجینال نیاز صنایع مختلف را به واردات این گونه قطعات برطرف نموده است.
 

تلاش ما در گروه صنعتی تفلون سازان این است که بالاترین کیفیت را در کمترین زمان ممکن به مشتریان خود عرضه و رضایت آنها را جلب نماییم.

 

استفاده از دقیقترین ابزارهای اندازگیری و بهره گیری از پیشرفته ترین و بروزترین نرم افزارهای مهندسی و اجرای منظم و دقیق عملیات کنترل کیفیت در تمامی مراحل از طراحی اولیه تا بسته بندی نهایی قطعات سبب شده است که محصولات خارج شده از  این مجموعه بالاترین کیفیت ممکن را دارا باشد.

 


بخش فنی و مهندسی گروه صنعتی تفلون سازان با بهره گیری از جدیدترین نرم افزارهای مهندسی نظیر: SolidWorks، Catia، PowerMill، MasterCam، AutoCAD، ABAQUS و سایر نرم افزارهای مهندسی مکانیک دقیقترین و پربازده ترین عملکرد را پیش بینی و تحلیل نموده و با دستان توانمند مهندسان خود اجرا میکند.

 

شبیه سازی و تحلیل رفتار قطعات تولیدی در این مجموعه باعث ایجاد اطمینان خاطر بیشتر در عملکرد مثبت  قطعات گردیده است. در این بخش مهندسان با استفاده از تحلیل نرم افزارهای مانند ABAQUS و  SolidWorks قطعات را قبل از تست عملکرد به صورت تضیمن شده تحلیل نموده و پس از اطمینان از پاسخ دهی مورد نظر نسبت به ساخت قطعات اقدام مینمایند.


 

بخش توسعه و تحقیقات گروه صنعتی تفلون سازان با تلاش شبانه روزی خود تمامی راهکارها را برای بالابردن کیفت و عملکرد قطعات تولیدی در این مجموعه بکار گرفته و با استفاده از بروزترین مقالات نوشته شده در زمینه های مرتبط با قطعات پلیمری همراستا با دانش روز دنیا در حرکتند.

 

هم اکنون خدارا شاکریم که گروه صنعتی تفلون سازان با اجرای دقیق ضوابط ساخت قطعاتی در نهایت کیفیت و با بیشترین بازدهی را به مشتریان خود عرضه مینماید. اجرای موفق پروژه های حساس ملی مهر تاییدی بر این ادعاست.