منوی سایت
معرفی و چشم انداز:
شرکت «کیا صنعت هیوا» بانام تجاری تفلون سازان از سال 1384 فعالیت خود را در زمینه تولید قطعات و فروش متریال‌های پلیمری آغاز کرد.این شرکت با استعانت از خداوند متعال و تلاش مهندسان و متخصصان زبده خود توانست پس از مدت کوتاهی به یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان قطعات پلیمری تبدیل گردد، همچنین گروه صنعتی تفلون سازان امروزه به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین تأمین‌کنندگان متریال‌های پلیمری و فرآورده‌های نسوز در کشور شناخته می‌شود. انجام پروژه‌های مهم صنعتی و همکاری با بزرگ‌ترین صنایع کشور در زمینه تولید قطعات پلیمری آب‌بندی تفلون سازان را تبدیل به همکاری مطمئن برای صنایع و دستگاه‌های مختلف تبدیل کرده است.
این گروه صنعتی، محصولات و خدمات خود را با پیشرفته‌ترین نرم‌افزارهای مهندسی طراحی و اجرا نموده و با اجرای سیستم مدیریت کیفیت موفق به کسب گواهینامه ISO 9001-2009  در مدیریت کیفیت به‌منظور جلب رضایت مشتریان خود شده است.
زمینه‌های فعالیت گروه صنعتی تفلون سازان:
  1. تولید انواع ورق، میلگرد و لوله‌های پلیمری از جنس پلی‌اتیلن و ABS
  2. واردات و پخش انواع پلیمرهای مهندسی نیمه ساخته به‌صورت میل‌گرد ورق ولوله
  3. طراحی و ساخت انواع قطعات پلیمری طبق نقشه و نمونه
  4. طراحی و ساخت انواع قطعات آب‌بندی و لوازم جک‌های هیدرولیک و پنوماتیک
چشم انداز
چشم انداز گروه صنعتی تفلون سازان در دهه دوم فعالیت خود علاوه بر رسیدن به جایگاه برتر در تولید قطعات پلیمری و آب‌بندها، ورود به صادرات اینگونه قطعات به سایر کشورها بویژه کشورهای حوزه خلیج فارس میباشد، دست یافتن به جایگاه برتر کشور در تولید این قطعات و همچنین ورود به حوزه صادرات با برنامه ریزی‌های انجام شده در افق پیشرفت گروه صنعتی تفلون سازان و توسعه و سرمایه‌گذاری در واحد R&D (Research and Developmen به معنای تحقیق و توسعه) گروه صنعتی تفلون سازان میباشد، مهندسان و متخصصان مجرب این شرکت در واحد تحقیق و توسعه با پیگیری مقالات و مجلات علمی روز دنیا و رصد جدیدترین پیشرفت‌های جهانی در حوزه قطعات پلیمری و آب‌بندها روزانه در حال دست یابی به پیشرفت‌های فراوانی در بهبود کیفیت قطعات تولیدی و دست یابی به دانش مورد نیاز برای رفع نیازهای خاص صنایع برتر کشور میباشند. استفاده مهندسان این واحد از جدیدترین نرم‌افزارهای پیشرفته مهندسی نظیر SolidWorks، Catia، PowerMill، MasterCam، AutoCAD، ABAQUS و سایر نرم افزارهای مهندسی مکانیک دقیقترین و پربازده ترین عملکرد را پیش بینی و تحلیل نموده و با دستان توانمند مهندسان خود اجرا میکند. استفاده از نرم‌افزارهای دارای شبیه‌سازی دقیق مانند ABAQUS مشاهده نتایج طراحی‌های انجام شده را قبل از اجرای عملکرد میدانی بخوبی مشخص میکند و از این طریق اتلاف وقت و هزینه به حداقل ممکن خواهد رسید، امروزه به واسطه وجود اینگونه نرم‌افزارهای مهندسی دیگر نیازی به سعی و خطاء به دلیل نرسیدن به راندمان مورد نیاز نیست.
چشم انداز گروه صنعتی تفلون سازان پیاده‌سازی اینگونه توانمندهای خود بخصوص در زمینه طراحی و دست‌یابی به تکنولوژی ساخت قطعاتی که هم‌اکنون به هر دلیل امکان ساخت آن در کشور وجود ندارد.